Loading...
بیوگرافی ۱۳۹۶-۹-۴ ۰۳:۴۹:۰۰ +۰۰:۰۰

بیوگرافی سیامک سرمدیان

سیامک (متولد June 1986 - بجنورد ) آهنگساز و پیانیست اهل ایران می باشد .
او فعالیت هنری خود را در ۲۲ سالگی، با نواختن پیانو و به صورت خود آموز و بدون معلم راهنما، تنها با یک کیبورد و دنیایی از آرزو و رویاهای صوتی ،آغاز کرد .
در سالهای نخست تنها شور و علاقه موسیقیایی درونی وی بزرگترین دلیلش برای ادامه مسیر موسیقی بود زیرا به دلیل شرایط زندگی در شهری کوچک و همچنین عدم حضور معلم موسیقی ، عملا امکان فراگیری موسیقی به صورتی آکادمیک وجود نداشت، بنابراین سختی های راه دوچندان و کمبود امکانات محدودیت های فراوانی ایجاد می کرد.
در ادامه ،سیامک پس از ۶ سال تلاش مستمر برای کسب مهارت های لازم در نوازندگی پیانو ، به آهنگسازی الکترونیکی و مهندسی صدا پرداخت و با کسب دانش های لازم در آهنگسازی هارمونی و ارکستراسیون از کتابهای داخلی و خارجی و همچنین منابع اینترنتی، چند قطعه را در ژانر بدیع و منحصر به فرد New-Age نوشت . این قطعات سرشار از الهامات صوتی از طبیعت و رنگ آمیزی های رویاگونه بود که رویاهای رنگین ذهن آهنگساز است.
پس از انتشار قطعات به صورت اینترنتی ، این آثار، مورد توجه بسیاری از علاقمندان موسیقی بیکلام در داخل و خارج از کشور قرار گرفت و بدین ترتیب اولین جرقه های کلیدی برای تشویق وی ، رقم خورد .

پس از چند تجربه موفق آهنگسازی کوتاه دیگر ، سیامک سرانجام اولین آلبوم خود را با نام ” یک رویای کوچک … ” در سال ۲۰۱۴ و به صورت اینترنتی در چند وبسایت معتبر موسیقی ، منتشر کرد . این آلبوم دارای ۱۱ تراک با اهنگسازی ، تنظیم و میکس و مسترینگ سیامک است در این میان ، تراک “Autumn Journey” و “Regret” بیشترین تعداد شنونده، را در میان آثار آلبوم کسب کرد و موفقیتی چشمگیر را در کارنامه وی به ارمغان اورد .
سیامک در این آلبوم از رویای کوچک اش در کودکی و نوجوانی و رسیدن به آن سخن باز کرده و به گفته خودش از ” نجات دهنده اش ” یعنی موسیقی ، با زبان موسیقایی” ستایش کرده است.